Aktualnie prowadzimy zapisy na program Work and Travel, Internship USA, Praca w Australii Zapraszamy! 
  USA
 
 Work and Travel
 
  Internship
 
  AUSTRALIA
 
  karty ISIC, EURO<26...
 
  tanie noclegi   Praca  USA  Work and Travel   zasadyprocedurakosztoryspracazakwaterowanieprzyjazdformularz DS-2019 i SEVISubezpieczeniestatus aplikacjiagencipromocjeopinie uczestnikow


Work and Travel - Zapisy

 1. Aby zapisać się na program "Work and Travel USA" MUSISZ posiadać własną skrzynkę pocztową. Polecamy założyć konto na serwisie www.onet.pl, www.wp.pl, www.yahoo.com lub www.hotmail.com.


 2. TYLKO studenci mogą zapisać się na program "Work and Travel USA" - wzór zaświadczenia w j. ang., które należy do nas dostarczyć po zapisaniu się na program znajdziesz >TUTAJ< (dok. MS WORD).


 3. Należy wypełnić aplikację on-line, którą znajdziesz >TUTAJ<
 4. .

 5. Po wypełnieniu aplikacji otrzymasz e-maila na swoje konto. Kliknij na link otrzymany w mailu w celu zakończenia procedury - umożliwi Ci to logowanie się do naszego systemu FOSA (Foster Online Student Aplication).


 6. Po zalogowaniu (>TUTAJ<) wypełnij test z języka angielskiego. Jest to prosty test, który ma pomóc nam ocenić o jaką pracę potencjalnie możesz się ubiegać. Prosimy nie korzystać z pomocy osób trzecich.


 7. Po wypełnieniu testu z języka angielskiego otrzymasz od nas aktualną umowę z warunkami uczestnictwa. W ciągu 5-ciu dni należy dostarczyć podpisaną umowę (pocztą lub osobiście do FOSTERa lub też osobiście do agenta u którego się zapisałeś), oraz dokonać wpłaty opłaty wpisowej (500 PLN) na konto FOSTERa (numer konta znajdziesz >TUTAJ<) - w przeciwnym wypadku aplikacja zostanie usunięta z naszej bazy. W przypadku nie zakwalifikowania się do programu FOSTER zwraca wszystkie wpłaty dokonane przez uczestnika.


 8. W momencie otrzymania Twojej opłaty wpisowej otrzymasz od nas maila potwierdzającego aktywację w systemie FOSA. W ciągu kolejnych 3 dni powinienieś zgłosić się do naszego biura w Warszawie w celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej - nie zapomnij zabrać podpisanej umowy. Jeśli nie możesz stawić się osobiście, prześlij umowę pocztą i czekaj na telefon z FOSTERa - ZADZWONIMY DO CIEBIE!


 9. Pozostałe procedury oraz dokumenty, które należy wypełnić bedą widoczne na Twoim statusie w programie FOSA. proponuje na Twoim koncie w systemie FOSA.

 10. UWAGA!!!

      Jeśli masz problem z aplikacja skontaktuj się z nami pod numerem 22 331 00 50 lub napisz na adres usa@jobster.pl.

     Procedura wydania formularza DS-2019 zostaje uruchomiona po potwierdzeniu oferty pracy przez studenta i pracodawcę.


 
   
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.