Aktualnie prowadzimy zapisy na program Work and Travel, Internship USA, Praca w Australii Zapraszamy! 
  USA
 
 Work and Travel
 
  Internship
 
  AUSTRALIA
 
  karty ISIC, EURO<26...
 
  tanie noclegi   Praca  USA  Work and Travel   zasadyprocedurakosztoryspracazakwaterowaniebiletyformularz DS-2019 i SEVISubezpieczeniestatus aplikacjiagencipromocje opinie uczestnikow
 
 


                                                                       

Work and Travel - Promocje


1) Opłata SEVIS w cenie programu!!! (dotyczy wszystkich opcji)

    Każda osoba, która zapisze się na programu Work and Travel USA i dokona opłaty wpisowej do dnia 31 grudnia 2004 oszczędza 35 USD - nie płaci opłaty SEVIS.

2) Promocja dla osób z własną ofertą pracy (opcja INDEPENDENT)

    MEGA ZNIŻKI:

 • 300 PLN !!! dla tych, którzy zapiszą się na programu Work and Travel USA wpisując KOD PROMOCYJNY oraz dokonają opłaty wpisowej, opłaty I raty oraz złoża dokumenty (z wyjątkiem job offer) w dniach od 30 listopada do 15 grudnia 2004.
  KOD PROMOCYJNY: MEGA1 w aplikacji online.


 • 200 PLN !!! dla tych, którzy zapiszą się na programu Work and Travel USA wpisując KOD PROMOCYJNY oraz dokonają opłaty wpisowej, opłaty I raty oraz złoża dokumenty (z wyjątkiem job offer) w dniach od 16 do 31 grudnia 2004.
  KOD PROMOCYJNY: MEGA2 w aplikacji online.


 • 100 PLN !!! dla tych, którzy zapiszą się na programu Work and Travel USA wpisując KOD PROMOCYJNY oraz dokonają opłaty wpisowej, opłaty I raty oraz złoża dokumenty (z wyjątkiem job offer) w dniach od 1 do 20 stycznia 2005.
  KOD PROMOCYJNY: MEGA3 w aplikacji online.
3) Promocja dla grup !!! (dotyczy wszystkich opcji)

 • Grupa 3-5 - zniżka 100 PLN dla każdej osoby
 • Grupa 6-9 - zniżka 200 PLN dla każdej osoby
 • Grupa 10+ - zniżka 250 PLN dla każdej osoby

    Promocja numer 3 dotyczy WYŁĄCZNIE osób, które złożą aplikacje online w tej samej opcji programowej (INDEPENDENT lub PREMIUM) oraz podadzą nazwiska członków grupy w aplikacji online. Zniżka będzie przyznana po wpłacie I raty przez wszystkich członków grupy.

Promocje można łączyć!! Oszczędzasz do 550 PLN !!


 
   
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.