Aktualnie prowadzimy zapisy na program Work and Travel, Internship USA, Praca w Australii Zapraszamy! 
  USA
 
 
 Work and Travel
  Internship
 
  AUSTRALIA
 
  karty ISIC, EURO<26...
 
  tanie noclegi   Praca  USA   Internship  CENETCIEE
 


AKTUALNE INFORMACJE ZNAJDZIESZ NA NOWEJ STRONIE FOSTER'A WWW.INTERNS.PL -
KLIKNIJ TU PRAKTYKI W USA.
Praktyki w USA

    Programy praktyk w USA (Internship USA Program, Training Program oraz Professional Career Training USA) to programy, które oferują niepowtarzalną możliwość podwyższenia kwalifikacji zawodowych, rozwinięcia swoich umiejętności i poznania amerykańskiego stylu pracy. Praktyki Internship i Training ESiT skierowane są do studentów bądź absolwentów do 6 miesięcy po zakończeniu studiów (przy czym aplikować należy jeszcze przed obroną pracy dyplomowej), natomiast programy Training MiD i Professional Career Training to oferta praktyk dla tych osób, które skończyły już swoją edukację lub posiadają minimum dwuletnie udokumentowane doświadczenie zawodowe.

    Program praktyk nie jest ofertą zatrudnienia lub stałej pracy w USA, dlatego też podczas jego trwania student/absolwent nie może zmienić praktykodawcy ani też podjąć innej/ dodatkowej pracy. Istnieje możliwość podróżowania po USA, maksymalnie do 30 dni po skończeniu praktyk (bez możliwości podejmowania pracy w tym czasie). Na programy praktyk w USA można zapisywać się przez cały rok.

    Programy realizujemy przy współpracy z 2 fundacjami sponsorującymi - Cultural Exchange Network (CENET) oraz CIEE (Council on International Educational Exchange). Obie oferują programy dla studentów/absolwentów lub młodych profesjonalistów, natomiast różnią się m.in. zakresem możliwości w sponsorowaniu praktyk w poszczególnych branżach/ kierunkach. Dowiedz się więcej o ofercie każdej z fundacji, tak aby wybrać najlepszą dla siebie opcję:

CENET                         CIEE


UWAGA!!!

   Osoby, które są studentami/absolwentami kierunków takich jak: turystyka/ hotelarstwo/ gastronomia lub kierunków biznesowych (zarządzanie, ekonomia,marketing, itp.) oraz posiadają doświadczenie zawodowe w branży hotelarskiej/ restauracyjnej/cateringu mogą liczyć na pomoc ze strony fundacji CENET w zakresie poszukiwania praktykodawcy. Przesłanie dokumentów nie gwarantuje otrzymania oferty praktyki. Okres oczekiwania na propozycje i/lub interview z praktykodawcą może wahać się od kilku tygodni do kilku miesięcy.

   Prosimy o przesyłanie CV tylko na adres internship@foster.net.pl (TYLKO w programie microsoft word).

    CV (wzór możesz pobrać tu) powinno być napisane w języku angielskim i zapisane w następujący sposób: Imię_Nazwisko_CV. Prosimy również o podanie informacji od kiedy i na jak długo chcą Państwo wyjechać.

   Prosimy NIE używać polskich znaków. Prosimy nie wklejać CV do maila. Przyjmujemy dokumenty TYLKO w formacie "wordowskim".
Aktualne oferty praktyk:

Czerwoną czcionką oznaczyliśmy oferty, które są szczególnie interesujące - to NASZ TYP


Warning: fopen(http://sis.foster.net.pl/foster/oferty2.php) [function.fopen]: failed to open stream: Connection refused in /include/pr21400_content.inc.php on line 108

Warning: fread(): supplied argument is not a valid stream resource in /include/pr21400_content.inc.php on line 109

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /include/pr21400_content.inc.php on line 109ZAPISY PRZYJMUJEMY PRZEZ CAŁY ROK

 
   
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.