Aktualnie prowadzimy zapisy na program Work and Travel, Internship USA, Praca w Australii Zapraszamy! 
  USA
 
 Work and Travel
 
  Internship
 
  AUSTRALIA
 
  karty ISIC, EURO<26...
 
  tanie noclegi   Praca  USA  Work and Travel   zasadyprocedurakosztoryspracazakwaterowanieprzyjazdformularz DS-2019 i SEVISubezpieczeniestatus aplikacjiagencipromocjeopinie uczestnikow


Work and Travel - Przyjazd

    FOSTER oferuje uczestnikom programu "Work and Travel USA" możliwie najtańsze - studenckie bilety. Koszt takiego biletu lotniczego w zależności od miejsca docelowego i terminu wylotu kształtuje sie na poziomie od 650 USD (wschodnie wybrzeże USA do 1 000+ USD (zachodnie wybrzeże USA) - należy być posiadaczem karty EURO<26 lub ISIC - mozliwośc zakupu w biurze FOSTERa. Bilet nalezy wykupić dopiero po uzyskaniu wizy.

   Zakup biletu przez FOSTER wynika z faktu, iż pracodawcy, z którymi współpracujemy, wymagają, aby studenci pojawiali się na miejscu w określonych przez nich terminach. W ten sposób możemy znacznie lepiej koordynować wyjazd wszystkich studentów i dostosować terminy wylotów do potrzeb pracodawców. Ze względu na zaostrzone od tego roku procedury wizowe - ustalona wcześniej data wylotu może ulec zmianie i opóźnić się o kilka dni. FOSTER zakupując dużą ilość biletów w jednym miejscu może mieć często możliwość wpływu na linię lotniczą i wynegocjowanie jak najszybszego wylotu, zaraz po dopełnieniu wszystkich formalności wizowych. W takiej sytuacji student wykupując bilet na własną rękę musiałby, mając już wizę, czekać na następny wolny termin zaproponowany przez linię lotniczą, co mogłoby wpłynąć na znaczne opóźnienie terminu rozpoczęcia pracy. Z uwagi na warunki stawiane przez pracodawców, taka sytuacja jest dla nas niedopuszczalna.

   Przyjazd odbywa się bezpośrednio do pracodawcy (lot do najbliższego międzynarodowego portu lotniczego), bez konieczności odbywania orientation w USA, co powoduje obniżenie kosztów. Orientation jest organizowane w Polsce przed wyjazdem uczestników do USA.

Uczestnik ma możliwość rezygnacji z zakupu biletu lotniczego przez FOSTER wyłącznie jeżeli:

 • posiada bilet lotniczy w ramach nagrody uzyskanej w programach lojalnościowych linii lotniczych. W takim przypadku najpóżniej do końca stycznia 2004 roku musi przedstawić pismo z linii lotniczej poświadczające prawo do takiego biletu.
 • posiada bilet lotniczy przyznawany członkom rodzin osób pracujących na rzecz linii lotniczych. W takim przypadku najpóżniej do końca stycznia 2004 roku musi przedstawić pismo z linii lotniczej poświadczające prawo do takiego biletu.
 • jeśli jedzie do pracodawcy, którego sam sobie załatwił.

W przypadku rezygnacji przez uczestnika z zakupu biletu lotniczego przez FOSTER, zaliczka na poczet biletu lotniczego nie podlega zwrotowi.

Strony oferujące transport:

Kolej
 1. Amtrak - http://www.amtrak.com/
Autobusy
 1. Greyhound - http://www.greyhound.com/
 2. Van Galder - http://www.vangalderbus.com/
 3. Arrow Line - http://www.arrowline.com/
 4. Coachusa - http://www.coachusa.com/
Wypożyczalnie samochodów
 1. Avis - http://www.avis.com/
 2. Enterprise - http://www.enterprise.com/
 3. Alamo - http://www.goalamo.com/
 4. Thrifty - http://www.thrifty.com/
 5. National - http://www.nationalcar.com/
 6. Sixt - http://www.sixt.com/
 7. Budget - http://www.budget.com/
 8. Drive Away - http://www.driveaway.com/
Kupno samochodów
 1. Edmunds Car - http://www.edmunds.com/
 2. Carfax - http://www.carfax.com/
 3. Trader on-line - http://www.traderonline.com/
 4. Kelly Blue Book - http://www.kbb.com/
 5. Classifieds for free - http://www.classifiedsforfree.com/
 6. NADA - http://www.nada.com/
 7. Yahoo Classifieds - http://classifieds.yahoo.com/
 8. MSN Carpoint - http://carpoint.msn.com/homepage/default.asp
Bilety lotnicze
 1. Cheap Tickets - http://www.cheaptickets.com/
 2. Priceline - http://www.priceline.com/


 
   
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.