Aktualnie prowadzimy zapisy na program Work and Travel, Internship USA, Praca w Australii Zapraszamy! 
  USA
 
 Work and Travel
 
  Internship
 
  AUSTRALIA
 
  karty ISIC, EURO<26...
 
  tanie noclegi   Praca  USA  Work and Travel   zasadyprocedurakosztoryspracazakwaterowanieprzyjazdformularz DS-2019 i SEVISubezpieczeniestatus aplikacjiagencipromocjeopinie uczestnikow

Work and Travel - Ubezpieczenie

    Zgodnie z regulacjami prawnymi Stanów Zjednoczonych dotyczącymi programów odbywających się na podstawie wizy J1, nie jest możliwe, aby ich uczestnicy przekroczyli granicę Stanów Zjednoczonych bez odpowiedniego ubezpieczenia. CENET/WISE/INTRAX gwarantują grupowe ubezpieczenie, które jest obowiązkowe dla każdego uczestnika programu Work and Travel USA i jest wliczone w cenę programu. Suma ubezpieczenia wynosi 50 000 USD i pokrywa koszty leczenia, koszty transportu chorego do kraju, kradzieży i zaginięcia bagażu oraz koszty leczenia stomatologicznego - w limitowanych przypadkach. Każdy uczestnik otrzyma ulotkę informującą o dokładnym zakresie ubezpieczenia. Telefon w przypadkach nagłych to:
800 472 09 06 - numer identyfikacyjny to: 539 CENET (czyli 53923638).

 
   
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.