Aktualnie prowadzimy zapisy na program Work and Travel, Internship USA, Praca w Australii Zapraszamy!


 
  lato fostera
 
  zima fostera
 
  warunki uczestnictwa
 
  karty ISIC, EURO<26...
 
  tanie bilety lotnicze
 
  pakiety turystyczne
 
  tanie noclegi
   Turystyka  tanie noclegi

Tutaj możesz zarezerwować tani nocleg w hotelu, hostelu lub w apartamentach na całym świecie w systemie HostelWorld. Serwis przeznaczony jest dla osób które znają język angielski, korzystają z karty kredytowej i akceptują warunki rezerwacji.

Hostelworld.com to ponad 1 000 000 możliwości znalezienia noclegu w 1 528 miastach i 4000 hoteli na całym świecie.

Korzystanie z serwisu jest bardzo proste. Wystarczy wybrać kraj, miasto, datę przyjazdu oraz liczbę nocy, którą zamierzasz zarezerwować. System wyświetli Ci listę wszystkich dostępnych obiektów, najniższe ceny oraz rodzaje pokojów, które są w wolne.

Oferowane z naszym partnerem ceny są gwarantowane, pamiętaj jednak, że po przyjeździe na miejsce może okazać się, że zapłacisz mniej. Promocje organizowane przez właścicieli obejmują także i Ciebie.

Ceny podane są w złotówkach za osobę, za jedną noc. Podczas dokonywania rezerwacji należy podać swój adres e-mail, na który otrzymuje się potwierdzenie.

PAMIĘTAJ!

Należność za nocleg będzie pobrana z Twojej karty kredytowej w dniu przyjazdu do hotelu. W chwili rezerwacji karta kredytowa zostanie obciążona opłatą za rezerwację (2 USD) oraz depozytem, który wynosi 10% całej należności za nocleg.

Opłata za rezerwację oraz depozyt są bezzwrotne w przypadku anulowania rezerwacji.

Jeżeli nie zgłosisz się do hotelu w wyznaczonym terminie, Twoja karta kredytowa zostanie obciążona należnością za pierwszą noc.

Jeżeli chciałbyś anulować/zmienić rezerwację możesz to zrobić nie później niż na 48 godzin przed planowanym przyjazdem, uwzględniając czas lokalny w kraju, do którego się wybierasz. Aby rezerwacja została anulowana powinieneś osobiście skontaktować się z hotelem, podać swój numer rezerwacji i uzyskać numer jej odwołania.


Jeżeli swój przyjazd planujesz po godzinie 17-ej czasu lokalnego, koniecznie powiadom o tym obsługę hotelu. W przeciwnym razie Twoja rezerwacja może zostać anulowana.


AKCEPTUJĘ I CHCĘ ZAREZERWOWAĆ NOCLEG
(Kliknij tutaj)


System rezerwacji ON LINE przygotowany został przez HostelWorld. Największego operatora tanich noclegów na świecie.

HostelWorld, Brighton House
121 Lower Rathmines Road
Rathmines, Dublin 6, IRELAND 
   
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.